Dzieciństwo to wspaniały okres, kiedy wyobraźnia nie zna granic, a największym wrogiem jest nuda. Jeśli chcesz zaoferować swoim pociechom odmianę od pluszaków i kolorowanek, przy której będą mogły dać popis swoich plastycznych umiejętności, koniecznie wypróbuj kreatywne zabawki dla chłopców i dziewczynek z asortymentu naszego sklepu! W naszej ofercie znajdziesz produkty odpowiednie dla najmłodszych dzieci - już powyżej 3., 4., i 5. roku życia.

ZABAWKI KREATYWNE

Zestawy kreatywne – wiele godzin rozrywki

Posiadamy kreatywne zabawki dla dziewczynek i chłopców, które pozwolą małym odkrywcom wybrać zestaw odpowiedni do ich zainteresowań. Trzy-, cztero- i pięciolatki często mają swoje małe pasje, o których mogą rozmawiać bez końca. Dzięki odpowiednim przyborom możesz wprowadzić ich marzenia w życie i zaprosić do zabawy przy tworzeniu własnej biżuterii, odgrywania scen z gabinetu lekarskiego lub odlać niepowtarzalne figurki dinozaurów. Takie zestawy to również doskonały prezent dla dziecka w wieku 3, 4 czy 5 lat, a nawet dla pociech, które już rozpoczęły szkołę podstawową – gwarantuje mu pomoc w rozwijaniu swoich umiejętności oraz wiele szczęśliwych chwil.

Odpowiednie dla dzieci po 3., 4. i 5. roku życia

Zabawki kreatywne dla 3-latków i nieco starszych malców odpowiadają głownie potrzebom sensorycznym najmłodszych chłopców i dziewczynek. Poprzez proste czynności, takie jak kolorowanie na podkładce czy wycinanie wzorów dziecko może poznawać różne kolory, faktury i kształty. Zestawy wyklejanek tematycznych z uroczymi rysunkami to również doskonała okazja, aby ćwiczyć z maluchem rozpoznawanie zwierząt czy roślin.

Zabawki kreatywne dla 5-latków i starszych dzieci to również poznawanie faktur różnorodnych materiałów. W ofercie mamy zestawy do modelowania drewna, robienia odlewów z gipsu, a także niezwykle popularne, lepkie mazie, które dynamicznie zmieniają formę i kolory. Tego typu artykuły pozwalają chłopcom i dziewczynkom spróbować swoich sił w bardziej złożonych pracach plastycznych czy rękodzielniczych.

Doskonałe na przedszkolne zajęcia plastyczne dla dziewczynek i chłopców

Takie materiały to również doskonały pomysł na wyposażenie przedszkola. Najprostsze zestawy sprawdzą się doskonale w pracy nawet z trzyletnimi dziećmi, pozwolą także wprowadzić nieco starszych chłopców i dziewczynki podstawy zajęć artystycznych. Zabawki kreatywne dla 4-latków pozwolą zaangażować pociechy w bardziej wymagające prace plastyczne. Artykuły, które przeznaczone są dla starszych dzieci będą doskonałym przygotowaniem do ćwiczeń manualnych przed rozpoczęciem szkoły.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl